Kocaeli

Başkan Kocaman: ''Bugün git yarın gel anlayışı olmaz"

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman belediye meclis üyeleri, muhtarlar, belediye ve ilçe kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Başkan Kocaman: ''Bugün git yarın gel anlayışı olmaz"

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman belediye meclis üyeleri, muhtarlar, belediye ve ilçe kurum müdürleri ile bir araya geldi. Başkan Kocaman yaptığı konuşmada, "Vatandaş kamudan işini hallederek ayrılacak, halledilmediyse bunun sebebini bilerek ayrılacak. Buna dikkat etmeliyiz. Bugün git yarın gel anlayışı olmaz" dedi.
Derbent Uygulama Oteli’nde düzenlenen toplantıya Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri de katıldı. 31 Mart yerel seçimleri sonrasında yeniden belediye başkanı seçilen Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Bugün Kartepe’yi yöneten, önümüzde ki süreci yönetecek olan kadroları bir araya getirdik. Bismillah diyerek bir araya geldik. Seçim sürecini geride bıraktık. Kartepe’yi istişarenin bereket olduğuna inanarak birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Tüm belediye meclis üyelerimizle muhtarlarımızla, bürokratlarımızla ayrışmadan, ötekileştirmeden Kartepemiz için omuz omuza çalışacağız. Bizim işimiz millete hizmet etmektir” dedi.
“Milletimiz seçimlerde bir mesaj verir” diyen Başkan Kocaman, “Milletimizin ne dediğini iyi anlamak gerekiyor. Bizler siyasetten seçiliriz, ondan sonra hizmet dönemi başlar. Önümüz ki beş yılda beni her zaman arayabilirsiniz. Bu birliktelik ve beraberlikle milletimize İnşallah güzel eserler kazandırırız. Milletimizde bunu görür ve değerlendirir. Atacağımız her adımda, alacağımız her kararda Kartepe’mizin tüm dinamikleriyle ortak hareket etmenin çok değerli olduğunu biliyoruz. Her zaman olduğu gibi bugün ve yarın da meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla kentimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Yeni dönemimiz yeniden hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Kartepe Kaymakamı Öztürk: "Ortak paydamız 142 bin nüfusa hizmet etmektir"

Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk ise “Kartepe’nin yöneticileri olarak bir aradayız. Millet ve devletimiz tarafından görevlendirildik. Ortak paydamız 142 bin nüfusa hizmet etmektir. Kartepeli vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için bir aradayız. Halkımız seçilmiş yöneticilerimize güven duydu sorumluluk verdi. Bizlerin görevi de bu güveni boşa çıkarmadan milletimize hizmet etmektir” şeklinde konuştu.
Kartepe’de 8 aydır hizmet ettiğini belirten Kaymakam Öztürk, “Vatandaş kamudan işini hallederek ayrılacak, halledilmediyse bunun sebebini bilerek ayrılacak. Buna dikkat etmeliyiz. Bugün git yarın gel anlayışı olmaz. Yapılan hizmetlerden bizler de faydalanıyoruz. Hizmet veren ve alan olarak bir aradayız. Empati yapılarak yaklaşılan sorunların hepsi çözülür. Yeniden ve yeni seçilen belediye meclis üyeleri ve muhtarlara başarılar diliyorum. Herkes rozetini cebine koyarak hizmet etmelidir” dedi.

İHA İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Kartepe'de Başkan Kocaman Yardımcılarını Belirledi!
İş Dünyası

Kartepe'de Başkan Kocaman Yardımcılarını Belirledi!

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yeni dönemde beraber çalışacağı iki başkan yardımcısını belirledi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Atakum’da
Bölgesel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Atakum’da

Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, kendisine güvenen Atakum halkına layık olacağını ve bu güveni boşa çıkarmayacağını söyledi.

Haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti
İş Dünyası

Haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti

Haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısında konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “AK Parti güçlü bir ailedir” dedi.

Karbeyaz’da Dil ve Konuşma Terapisti! Konuşma ve Dil Bozuklukları İçin Çözüm
Bölgesel

Karbeyaz’da Dil ve Konuşma Terapisti! Konuşma ve Dil Bozuklukları İçin Çözüm

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde dil ve konuşma terapisti görev almaya başladı.

"Konuşma Dili Olarak Türkçe Çalıştayı" gerçekleştirildi
Bölgesel

"Konuşma Dili Olarak Türkçe Çalıştayı" gerçekleştirildi

Türk Dil Kurumu (TDK) tarafından "Konuşma Dili Olarak Türkçe Çalıştayı" gerçekleştirildi.

Adıyaman Valisi, Tütün Tüccarlarının Taleplerini Dinledi - Haberler
Yaşam

Adıyaman Valisi, Tütün Tüccarlarının Taleplerini Dinledi - Haberler

Adıyaman’da, kıyılmış tütün tüccarları Adıyaman Valisi Osman Varol ile görüşerek sorunlarını dile getirdi.