AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ile birlikte yapımına başlanan Burdur Devlet Hastanesi inşaatında incelemede bulunarak yetkililerden bilgi aldılar.
“HARFİYAT BİTTİ ŞİMDİ SIRA KAZIKLARLA GÜÇLENDİRİLMİŞ TEMELDE”
Burdur’a yapılan yatırımların yakından takipçisi olduklarını belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “Hastanemiz Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından ihale süreci gerçekleştirilmiş, ardından sözleşme imzalanmıştı. Yer teslimi ile birlikte inşaat çalışmalarına hızla başlandı. Bizlerde Sağlık Bakanlığımız tarafından Burdur’umuzda yapımına başlanan Devlet Hastanemizin inşaatının yakından takipçisi olarak İl Genel Meclis Başkanımız Murat Akbıyık ve Merkez İlçe Başkanımız Hüseyin Okan ile ziyarette bulunarak yetkililerden bilgi aldık. Hastanemizin temel çalışmaları kapsamında hafriyat işlemi tamamlanmış bulunmakta. Aynı zamanda hastanemiz doğal afet gibi olaylarda dayanıklılığını arttırabilmek için temelinde kazık sistemi bulunmakta. 30 günde çalışmalar tamamlandığında 1032 adet Çimento karmalı kazık temelde yer alacak. Buda bina tamamlandığında dayanıklı ve güvenilir olmasını sağlayacak ve Burdurlu hemşerilerimiz yapısıyla, donanımıyla, kadrosuyla sağlık alanında kaliteli hizmeti almaya başlayacak. Hizmetin en iyisine layık Burdur’umuzun geçmişte olduğu gibi gelecekte de hak ettiği hizmetleri almaya devam edecek” dedi.
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, yaş haddinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu. İşte detaylar ve Erkan’ın veda mesajı.
AK Parti Burdur heyeti, İl Başkanı Mustafa Özboyacı liderliğinde Isparta'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Detaylar ve açıklamalar burada!
Burdur'un Yeni Burdur Devlet Hastanesi'nin bulunduğu alana eczane ve medikal dükkanların yer alacağı ticaret alanı oluşturulacak. Detaylar haberimizde...
AK Parti Burdur heyeti, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Gümen'i ziyaret ederek Burdur'un tarım ve ormancılık alanındaki gelişimi görüştü.
Burdur'un Bucak İlçesine bağlı Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katılım sağladı.
Burdur Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına katılım sağladı.
Yorumlar (0)