Nasip olursa yarın 24 Kasım Öğretmenler günü Diyanet İşleri Başkanlığında çalışan tüm Kur'an Kursu Öğreticileri ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü yürekten tebrik ediyorum.
Aslında öğretmenler gününü kutlamadan çok öğretmenlerin sorunlarının çözümlerini duymak istiyoruz. Mesela Diyanet İşleri Başkanlığımız bünyesinde görev yapan Kur'an Kursu Öğreticilerine "Öğretmen" unvanı verilerek bir an önce eğitim hizmetleri sınıfına dahil edilmesini talep ediyoruz.
Kur'an Kursu öğreticilerinin izin, ek ders hususunda, derneklerle yaşadığı sıkıntıların giderilmesi gerekmektedir. Çok kıymetli öğretmenlerimize sağlanan haklardan yararlanmaları için gerekli adımların atılmasının şart olduğunu net olarak ifade ediyoruz.
Buradan tüm ilgili ve yetkililere sesleniyoruz!
Artık bu ayrımcılığa artık son verilsin.
Diyanet İşleri Başkanlığının personeli de hem değerli, hemde önemledir. Hakları bir an önce verilmelidir.
Tüm Kur'an Kursu öğreticisi meslektaşlarımla, öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik eder, hepsine başarılar dileriz.
Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Isparta Barida Otelde bir yemek organizasyonu düzenledi. Organizasyonda kurucu, yöneticiler ve öğretmenler bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında köy okullarında görev yapan öğretmenlere çiçek hediye edildi.
Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, mahallede bulunan Adnan Menderes İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, emekli öğretmenlere hizmet şeref belgeleri verildi.
Burdur'da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende, Eğitim İş Burdur Şube Başkanı Erkan Putgül, hükümetin eğitim emekçilerinin haklarını gasp ettiğini ve itibarsızlaştırdığını belirterek, mücadeleye çağırdı.
Denizli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenlerle kutlandı
Yorumlar (0)