Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, emekli sağlık çalışanları ile bir araya gelerek onları onurlandırdı.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, emekli sağlık çalışanları ile bir araya gelerek onları onurlandırdı. Başkan Sertbaş, yaptığı açıklamada, "Emekli olan birbirinden kıymetli hemşirelerimiz, ebelerimiz ve sağlıkçılarımız ile birlikte güzel bir akşamı paylaştık. Nazik davetleri için kendilerine çok teşekkürler. Emekli olan değerli sağlık çalışanlarımıza huzurlu ve sevdikleriyle mutlu bir hayat diliyorum. Fedakar sağlık hizmetleri içinde her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.
Başkan Sertbaş'ın bu açıklaması, emekli sağlık çalışanları tarafından memnuniyetle karşılandı. Sağlıkçılar, Başkan Sertbaş'ın ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın.
Burdur Gölhisar'da şehit Ahmet Ertosun, ölüm yıldönümünde dualarla anıldı. Kaymakam Emre Cifçi ve Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş'ın katıldığı etkinlikte şehidimiz için dualar edildi.
Gölhisar Belediye Başkanının Eşi Ve Yeğeninin Bulunduğu Araç Kaza Yaptı . Yeğeni Ömer Saati Özen hastanede hayatını kaybetti
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Hobifest üyesi gençlerle bir araya gelerek taleplerini dinledi ve önemli müjdeler verdi. Detaylar haberimizde...
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Hizmet ve istişare toplantısını, merkez ve köy muhtarları ile gerçekleştirdi.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş Şehit Mehmet Ali Özer İlkokulu ve Konak Ortaokulu Okul Aile Birliğince düzenlenen Etli Aş Sofrası etkinliğine katılım sağladı.
Yorumlar (0)