Tefenni Belediye Spor'un profesyonel ligde oynaması için çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Ümit Alagöz, " HedefProfesyonelLig diyerek başladığımız #TefenniBelediyeSpor Kulübü Futbol Takımı çalışmalarımız 2022/2023 sezonu için tüm hızıyla devam etmektedir.
Bir taraftan teknik altyapı çalışmalarımızı sürdürürken, diğer taraftan da takımımızın yeni sezon transferlerine devam ediyoruz. Bu kapsamda öncelikle iç transfer çalışmalarımızı tamamladık ve bu haftadan itibaren yeni transferlerimize de başlamış bulunmaktayız. İlk transferimiz orta saha mevkisinde oynayan, Alanyaspor takımıyla profesyonel ligde oynamış ve son sezon Bursa Kültür1987 futbol takımı ile Bal Liginde mücadele eden 1998 doğumlu Fırat ÇAKIROĞLU olmuştur. Bu vesile ile oyuncumuzun takımımıza ve Tefenni’mize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyor, bundan sonraki günlerde de taraftarlarımıza yeni sürprizlerimiz olacağını buradan ilan ediyorum. Saygılarımla. " ifadelerini kullandı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yaptığı açıklamada, 2. Etap doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarının Göktürk Mahallesi bölgesinden başladığını duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, uzun süredir kanser tedavisi gören mesai arkadaşı ve meslektaşı Erhan Sert'in vefat ettiğini üzüntüyle duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Belediye Başkan Vekili Nasuh Özyurt, İl Genel Meclis Başkanı Levent Tokmaker'ı makamında ziyaret etti.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, torunu Gülsüm İlay'ın dünyaya gelmesiyle ilk kez dede olma mutluluğunu yaşadı. Alagöz, torununa sevgisini ve hayallerini dile getirdi.
Yorumlar (0)