Bucak Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, " Sevgi URHAN Hastanemiz’de göreve başlamıştır. Doktorumuza Hoşgeldin diyor, görevinde başarılar diliyoruz. " denildi.
Burdur İli Bucak İlçesinde kurban bayramı ilk günü motor ile otomobil kazasında motor sürücüsü yaralandı
Bucak Devlet Hastanesi'nden sevindirici bir haber geldi! Hastane, Anne Dostu Hastane kriterlerini başarıyla yerine getirerek bu önemli unvanı yeniden kazandı.
Bucak Devlet Hastanesi hemşiresi Yasemin Vicir, özverisi, fedakarlığı ve mesleki yetkinliği ile "Yılın Hemşiresi" seçildi. Emine Erdoğan Hanımefendi ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da katıldığı törende Vicir'e ödülü takdim edildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
2020 yılından bu yana yamaç paraşüt pilotluğu yapan Esin Karayel, Bademağacı'nda uçuş esnasında kaza yaptı ve L1 kemiğini kırdı. Kaza sonrası Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Karayel, Tanzer Bey ve ekibi tarafından ameliyat edildi.
Yorumlar (0)