Ağlasun Belediyesi, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında dışarı çıkamayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşların evlerine giderek tıbbi takip ve muayenelerini yaptı.
Salgına karşı ülke genelinde alınan tedbirler çerçevesinde, yalnız yaşayan ve herhangi bir geliri bulunmayan 65 yaş üstü vatandaşların mağdur olmaması için Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy çalışmaya devam ediyor.
Vatandaşlarımıza hizmetin sürekli sürdürüldüğünü belirten Başkan Ulusoy, “Uygulamadan istifade etmek isteyen 65 yaş üstü ve herhangi bir geliri olmayan vatandaşlarımızın, mağdur olmaması için biz hizmet götürmeye devam edeceğiz. Ekiplerimiz, talep sahibi yaşlı vatandaşlarımızla anında irtibata geçiyor. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemlidir.” ifadelerini kullandı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun Belediyesi'nin iftar sofrasına misafir oldu.
Ağlasun Belediye'since düzenlenen iftar programı Ramazan Ayının maneviyatında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, aylık olağan meclis toplantısının ardından ilçede faaliyet gösteren Abant Su Fabrikası'nı ziyaret etti.
Ağlasun Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri(POMEM) sınavına katılacak adaylar için ücretsiz kurs düzenliyor. İşte detaylar...
Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, belediye personelini Kahramanmaraş'ta ziyaret etti.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Ağlasun Belediyesi'nin yepyeni altyapı çalışmasının bittiğini, sıcak asfalt ve parke taşı yapımına başlandığını duyurdu.
Yorumlar (0)