Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve beraberindeki Belediye Başkanları, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’e görevine tekrar başladığı için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Yeşilova CHP ilçe Başkanı Ferdi Ay, Burdur CHP Gençlik Kolları Başkanı Özgür Özmen Denizli Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Denizli Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Denizli Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve Denizli Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Başkan Şenel’i Makamında ziyaret ettiler. Başkan Şenel’in göreve başlamasını tebrik ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Türkiye Sağlık Kentler Birliği Encümen Toplantısı, Burdur Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve diğer encümen üyeleri katıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ulu Camide düzenlenen törenle vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayının bereketini paylaşan Başkan Ercengiz, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, şehirdeki su kaçağı ve hırsızlığına tepki gösterdi. Su hırsızlarının sorumsuzluğuna dikkat çeken Ercengiz, 'Suyun adil dağıtılmaması bizi üzüyor. Su hırsızlarının yüzü kızarmıyor!' dedi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Yorumlar (0)