Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'ndan Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Ziyaret
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü makamında ziyaret etti. Bu anlamlı ziyarette, Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı, Karamanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, Karamanlı Esnaf Odası Başkanı Metin Sipahi, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Akkaya ve diğer birlik başkanları da hazır bulundu.
Başkan Selimoğlu, BUCAK BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET Bucak Belediye Başkanımız Sn. Hülya GÜMÜŞ’ü Burdur ESOB Başkanı, Karamanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Karamanlı Esnaf Odası Başkanımız Sn. Metin SİPAHİ, İl Genel Meclis Üyemiz Sn. İsmail AKKAYA ve Birlik Başkanlarımız ile birlikte Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.'' ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)