Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor'a Moral Yemeği Düzenledi
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, İlçenin gururu Oğuzhanspor’a moral desteği vermek amacıyla bir yemek düzenledi. Bu akşam gerçekleştirilen etkinlikte, Başkan Gümüş, oyuncular ve teknik ekiple bir araya gelerek moral verdi.
Başkan Gümüş; " İlçemizin gururu Oğuzhanspor’a bu akşam için moral yemeği düzenledik. MAKÜSPOR ile olan maçlarında kazanacaklarına olan inancımız ve güvencemiz tam. Haydi Oğuzhanspor, zafer sizin olacak!'' ifadelerini kullanarak destek verdi
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)