Oryantiring Türkiye Şampiyonası 29 Nisan-1 Mayıs 2023 tarihleri arasında Bucak’ta yapılacak. Türkiye Şampiyonasının Bucak’ta yapılmasına yönelik protokol Bucak Belediyesi ile Türkiye Oryantiring Federasyonu arasında imzalandı. Protokol Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Tekin Çolakoğlu tarafından imzalandı.
Bucak Belediye Başkanı makam odasında yapılan imza törenine Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Fatih Uygun, Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Başkanı Sedat Çavdar ve Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Necati Darakçı katıldı.
İmza töreni sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Bucak Belediyesi olarak sporun her branşına destek olmak , ilçemiz gençlerine ve çocuklarımıza sevdirmek için yoğun çaba harcıyoruz. Oryantiring sporununda ilçemizde daha da yaygınlaşması için Türkiye Şampiyonasının Bucak’ta yapılmasına yönelik protokol imzaladık. Oryantiring Türkiye Şampiyonası 29 Nisan-1 Mayıs 2023 tarihleri arasında Bucak’ta yapılacak. Bu şampiyona aynı zamanda ilçemizin tarihi ve kültürel yönden tanıtılmasına da büyük katkı sağlayacaktır. İlçemize ve sporcularımıza hayırlı olsun.” Dedi.
Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Tekin Çolakoğlu “Oryantiring Türkiye Şampiyonası ile Bucak ilçemizin tarihi ve doğal güzellikleri oryantiring sevdalıları ile buluşturmak isteğini ve bu protokolün camiamıza, Burdur ilimize ve Bucak ilçemize hayırlı olsun.” Dedi.
Spor Bakanlığı tarafından Mersin'de düzenlenen Okul Sporları Türkiye Şampiyonası'na 4 takım ile katılan Ayşe Sak Ortaokulu, Türkiye 5.si olarak başarılarına bir yenisi daha ekledi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
26 Temmuz Çarşamba günü TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV'de hangi programlar var? Bugün televizyonda izleyebileceğiniz diziler, filmler ve programlar hakkında detaylı bilgi edinin.
Pi'nin yaşamı filmi herkes tarafından araştırılmaya başlandı. Pi'nin Yaşamı Gerçek Bir Hikaye mi? sorusu arama motorlarında aranıyor. Peki, Pi'nin Yaşamı gerçek hayat hikayesi mi? Pi'nin Yaşamı konusu ne? Pi'nin Yaşamı ne anlatıyor? İşte detaylar...
Yorumlar (0)