Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yapılan kongrede Muzaffer Doğan, yeni başkan seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde bugün Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde genel kurul yapıldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği kongrede açık oylama ile seçim yapılması oy çokluğu ile kararlaştırıldı.
Açık mı kapalı oy kullanımı sorusunun açık oy kullanımı olarak tercih edilmesinin ardından, Arif Mayda ve Muzaffer Doğan'ın yarıştığı seçimde oy çokluğu ile Muzaffer Doğan başkan seçildi.
Bu seçime katılmayan Mevcut başkan Hacı Ali Civan'a 40 yıl boyunca yapmış olduğu hizmetlerden ötürü plaketler verildi.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nden, esnafları sevindirecek bir haber geldi. Kooperatif, üst gruba yükselerek kredi üst limitini 750.000 TL'ye çıkardı.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Doğan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri'nden (ESKK) alınan kredilerin faiz oranları güncellendi! Yeni faiz oranları için tıklayın!
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Muzaffer Doğan Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti
Muhtar adayı Ertunç, Pazar mahallesi için planladığı projeleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Doğan ile görüştü.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Doğan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Albayrak, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Yorumlar (0)