Bucak Belediyesi, soğuk kış günlerinde vatandaşlara moral vermek için Kapalı Perşembe Pazarı'nda 3 bin kişilik ücretsiz salep ikramı gerçekleştirdi. Vatandaşlar sıcak salep keyfi yaşarken, Bucak'ın meşhur salebinin de tanıtımı yapıldı.
Havaların soğuması ile birlikte kış aylarında en çok tüketilen Bucak Salebi içmek isteyenlere Başkan Emrullah Ünal, Perşembe Pazarında jest yapıyor. İşte Salep etkinliği detayları...
Kış aylarının vazgeçilmesi, her derde deva meşhur Bucak salebi, doğada çok zor bulunuyor, kilosu 3 bin liradan satılıyor.
Bucak Belediyesi, Antalya'da düzenlenen organizasyonda Bucak Salebi tescil belgesini aldı, Tosmankara helvası, Çanak Ekmeği ve Bucak Tarhanası için görüştü
Çin'den dünyaya yayılan Corona Virüsü Türkiye'de de görüldü. Osmanlı'dan günümüze gelen içecek salep sağlık açısından çok önemli bir şifa deposu. Salebin bağışıklık sistemine iyi geldiği bilinmektedir.
BAŞKAN MEÇİKOĞLU, MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ.
Yorumlar (1)
Serkan Asiltürk
1 yıl önce / 07.01.2023Burdur ceviz ezmesini TBMM'de ikram eden değerli vekilimize teşekkür ederiz. Harika bir lezzet olan ceviz ezmesi doğal olması sebebiyle hafif bir atıştırmalıktır. Burdur'dan bir şekilde geçenler mutlaka tatmıştır. Ama öyle her önünüze gelen ceviz ezmesini tavsiye etmem. Ben istanbul'a sipariş veriyorum Mutlaka bildiğiniz yerlerden alın: Kanaat, ensar, avşar, efe, bunlar en eski firmalardandır. Bunlardan tercih edebilirsiniz.
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla