Burdur'un Bucak ilçesinden birçok şampiyonaya katılarak başarılar elde eden Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü 24 sporcu ile yarışıyor.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Osmaniye de gerçekleşecek olan Türkiye Oryantiring şampiyonası Şehitleri anma 2 inci Kademe yarışlarına 24 sporcu ile katılım sağlamıştır.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü tarafından yapılan açıklamada, " Sporcularımıza başarılar dileriz desteklerini esirgemeyen Bucak Belediye Başkanı Sayın Emrullah Ünal'a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz." denildi.
Bucak'tan 22 sporcu, Kocaeli'de yapılacak olan Türkiye Oryantiring Şampiyonası 1. Kademe yarışlarına katılmak için yola çıktı.
Bucaklı sporcular Türkiye Oryantiring Şampiyonası 1. Kademe yarışlarında başarı elde ederek 5 madalya ile geri döndüler.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)