Bucak'ta Umut Kaya Konseriyle Coşkulu 19 Mayıs Kutlaması!
Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Umut Kaya konseriyle muhteşem bir şekilde kutlandı.
Bucak Belediyesi tarafından organize edilen konsere, Bucak halkı yoğun ilgi gösterdi.
Umut Kaya, konserinde sevilen şarkıları Bucak halkıyla birlikte seslendirdi.
Konser alanını dolduran Bucak halkı, Umut Kaya'nın şarkılarına eşlik ederek coşkulu bir şekilde eğlendi.
Konser sonunda Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Umut Kaya'ya çiçek takdim ederek teşekkür etti.
Hülya Gümüş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Umut Kaya'nın muhteşem performansıyla ve tüm Bucak halkının coşkulu katılımıyla 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutladık. Bu özel günü hep birlikte, büyük bir heyecan ve coşkuyla yaşadık. Daha nice bayramlarımızı aynı heyecan ve coşkuyla kutlamak dileğiyle!"
Bucak Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Gençlik Konseri'nde Umut Kaya sahne alacak. Detaylar haberimizde...
Yeşilova Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Gençlik Konseri'nde Umut Kaya sahne alacak. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Gençlik Konseri'nde Umut Kaya sahne alacak. Detaylar haberimizde...
Burdur Gölü kurumasın, Burdur Gölü çöl olmasın Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen ve üç gün boyunca kültürel ve sportif faaliyetlerin gerçekleştirileceği Burdur Gölü Festivali, kortej yürüyüşü ve açılış seremonisi ile başladı.
Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde tüm yurtta olduğu gibi 19 Mayıs Atatürk Anma ve Gençlik spor Bayramı Coşkusu yaşandı.
Yorumlar (0)