Bucak'ta Kanalizasyon Çalışmaları Devam Ediyor!
Onaç ve Mehmet Akif Mahallelerinde Kanalizasyon Eksiklikleri Tamamlandı
Bucak Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ilçede yürütülen kanalizasyon çalışmaları hakkında bilgiler verildi.
Bucak Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Onaç Mahallesi'nde yeni yapılan dere kenarı kanalizasyon eksiklikleri tamamlandığı belirtilirken, Mehmet Akif Mahallesi 2437. Sokak'ta yeni kanalizasyon hattı çalışmalarının da tamamlandığı ifade edildi.
Bu iyileştirmeler sayesinde, suyun ve atıkların güvenli bir şekilde taşınması sağlanarak çevre kirliliği önlendi ve sağlık riskleri azaltılırken, Çukur Mahallesi'nde 606. Sokak'ta devam eden kanalizasyon çalışmaları tamamlandığında, bölgenin yaşam kalitesi ve çevre sağlığı önemli ölçüde artacak.
Belediye Başkanı Hülya Gümüş, yaptığı açıklamada, ilçenin altyapısını güçlendirmeye yönelik çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve bu çalışmalar sırasında oluşan rahatsızlıklardan dolayı özür dilediğini belirtti. Hülya Gümüş, "Amacımız, ilçemizin altyapısını güçlendirerek daha sağlıklı bir çevre oluşturmak ve yaşam kalitenizi artırmaktır." dedi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat’ın en işlek arterlerinden Av. Mehmet Ali Kısakürek Caddesi’nde deforme olan kısımları sıcak asfaltla yeniledi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazı’nın en işlek caddesi olan can damarı niteliğindeki Ada Caddesi’ni 18 bin 500 ton sıcak asfalt ve üst yapı çalışmalarıyla yeni bir yüze kavuşturarak hizmete açtı.
Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri İsabeyli Mahallesi'nde yol ve kaldırım temizliği çalışması yaptı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kenti dört mevsime uygun park, bahçe ve peyzaj çalışmaları ile güzelleştirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, daha yeşil bir Kayseri için kentin muhtelif bölgelerinde toplam 800 bin çiçek ekimi ile vatandaşlara görsel bir şölen hazırladı.
Melikgazi Belediyesi şehrin trafiğini rahatlatacak yeni yol çalışmalarını sürdürüyor. Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Köşk Mahallesi Aşık Veysel Bulvarı’nı, Talas Bulvarı’na bağlayan 3 kilometrelik alternatif yolu yerinde inceledi.
Talas Belediyesi, ilçedeki park ve bahçelerde kapsamlı bir bakım ve yenileme çalışması gerçekleştiriyor.
Yorumlar (1)
Emrullah
13 gün önce / 13.07.2024Yetmişevler Mh. şehirler arası anayoldan Hökez bulvarına giden yol tozdan yürümek zor. Birde yetmiyormuş gibi un gibi malzeme dökülmüş yola iyice tozsun diye. Belediyenin bunu görmemesi görüpte çözmemesi ilginç.
Beğendim 1 | Beğenmedim 0 | Cevapla