Burdur'un Bucak ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi ve Kaymakamlık işbirliğinde, ilçenin eğitim ve ekonomi alanındaki gelişmeleri ele alındı. Ziyarette, işbirliğinin artırılması konuları da görüşüldü.
Bucak'ta Birliktelik Ziyareti
Burdur'un Bucak ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi'nin banisi Adem Tolunay ve eşi Zeliha Tolunay, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Faruk Satılmış ile birlikte, Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale'yi makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Bucak'ın eğitim ve ekonomi alanındaki gelişmeleri ele alındı. Meçikoğlu, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi'nin ilçeye kazandırılmasından dolayı Adem Tolunay ve ailesine teşekkür etti. Tolunay ise, Bucak'ın eğitim alanında daha da gelişmesi için çalışmaya devam edeceğini söyledi.
Ziyarette, Bucak'taki eğitim ve ekonomi alanındaki işbirliğinin artırılması konuları da görüşüldü.
Milli Eğitim Bakanlığı Belgelendirme Hizmet Birimi Tetkik görevlileri, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bir denetim yaparak, Miraç Sünnetci’yi ziyaret etti.
Pamukkale Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine atanan Cengiz Sarıca, yeni görevine atandı.
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde jandarma ekipleri tarafından köylerde başlatılan ‘trafik eğitimleri’ devam ediyor.
2024 YKS sonuçları açıklandı, Burdur Düşünür Eğitim Kurumları öğrencileri büyük başarılar elde etti. Düşünür, Burdur'da eğitimde fark yaratarak öğrencilerin hayallerine ulaşmasında öncü oldu.
Antalya Bilim Merkezi'nin robotik kodlama atölyesini tercih eden öğrenciler, çeşitli uygulamalar aracılığıyla yapay zekayı öğrenmenin ilk adımını attı.
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde kalite birimi çalışanları tarafından Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) konulu eğitim verildi.
Yorumlar (0)