Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Burdur'un Bucak ilçesinde yer alan Emekli ve Yaşlı Yaşam Merkezi projesinde son aşamaya gelindiğini açıkladı.
Bu projenin hayata geçirilmesiyle birlikte Bucak ilçesindeki emekli ve yaşlı vatandaşların daha iyi bir yaşam sürdürebilmeleri için modern ve konforlu bir merkez oluşturulacak. Emekli ve yaşlıların sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri, sağlık hizmetlerinden faydalanabilecekleri ve bir araya gelebilecekleri bir ortam sunulacak.
Merkez, emeklilere ve yaşlılara yönelik etkinlikler, kurslar, kültürel ve sosyal faaliyetler gibi birçok imkanı da sunacak. Başkan Ünal, bu projenin Bucak ilçesinde yaşlı ve emekli vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedeflediğini belirtti. Aynı zamanda ilçede yaşlılara yönelik sosyal dayanışma ve destek ağının güçlendirilmesini ve onların ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir merkezin oluşturulmasını amaçladıklarını vurguladı.
Başkan Ünal, yaptığı açıklamada, "Emekli ve yaşlı yaşam merkezimizde sona yaklaşıyoruz. Bayramdan sonra ulu çınarlarımıza nezih bir ortam kazandırmış olacağız." şeklinde ifadelerini kullandı.
Bucak Belediyesi, yaş almış vatandaşları unutmadı! Emekli ve yaşlıların buluşma noktası olan yeni yaşam merkezi hakkında Başkan Emrullah Ünal'dan açıklamalar. Detaylar için tıklayın!
Bucak Belediyesi, "Yaşlı Dostu Kent" anlayışıyla Yaşlı ve Emekli Yaşam Merkezi'ni tamamladı. Detaylar haberimizde....
Bucak Belediyesi ‘Yaşlı Dostu Kent’ şiarı ile yaş almış vatandaşların aktif ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmek ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. İşte detaylar...
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Yorumlar (0)