Burdur / Bucak

Bucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansı

Kaplan Kırtasiye, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için düzenlediği 2 günlük kampanya kapsamında alışveriş yapanlara altın çekilişi fırsatı sunuyor. Her 500 liralık alışveriş, 1 gram altın kazanma şansı veriyor.

Bucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansı

Kaplan Kırtasiye'den Büyük Fırsat Günü: Çekilişle Altın Kazanma Şansı!

Sezon için 2 günlük kampanya başlatan Kaplan Kırtasiye, düzenlediği özel etkinlikle alışveriş yapanlara altın çekilişi fırsatı sunuyor.

Her 500 Liralık Alışverişe 1 Çekiliş Hakkı!

Kaplan Kırtasiye'den yapılan her 500 liralık alışveriş, akşam düzenlenecek çekiliş için 1 gram altın kazanma şansı veriyor.

Geniş Ürün Yelpazesi ve İndirimler

Mağazada birçok kampanyalı ürün bulunuyor. Boya grupları, pastel boya, sulu boya, kuru boya ve keçeli boya gibi birçok ürün grubunda en az 2 markada indirimler mevcut. Ürün etiketlerinde "Kampanya" ibaresi bulunan ürünlerde özel indirimler uygulanıyor. Ayrıca, kampanya yazmayan ürünlerde kasada yüzde on indirim yapılıyor.

Özel İndirimler ve Ürün Çeşitliliği

Tüm çantalarda yüzde on beş indirim mevcut. Kaplan Kırtasiye'nin düzenlediği Fırsat Günü etkinliği kapsamında, yapacağınız her 500 liralık alışverişte 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Mağaza Açılış Saatleri ve Davet

Mağaza Cuma ve Cumartesi günleri 9:00'dan 23:30'a kadar açık olacak. Tüm Bucak halkı, Kaplan Kırtasiye'nin Fırsat Günü etkinliğine davetlidir.

Kaplan Kırtasiye, 2023-2024 eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere ve velilere hayırlı olması temennisi dile getirdi.

İrtibat Tel: 0541 939 18 38

Adres: Konak Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Atatürk İlkokulu Karşısı Bucak / Burdur

Bucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansıBucak'ta Kaplan Kırtasiye'de indirim ve altın kazanma şansı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 2
  BEĞENDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  BEĞENMEDİM
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak'ta yoğun katılımlı TYT deneme sınavı
Bölgesel

Bucak'ta yoğun katılımlı TYT deneme sınavı

Bucak'ta üniversiteye hazırlanan çocuklar için kaçırılmayacak deneme sınavı için başvurular başladı.

Bu ilçede Ekmek Ekim Ayında 4 TL olacak!
Bölgesel

Bu ilçede Ekmek Ekim Ayında 4 TL olacak!

Burdur'un Çavdır ilçesinde, halk ekmek fırınında üretilen 220 gramlık ekmeklerin fiyatı Ekim ayı boyunca da 4 TL olarak uygulanacak.

Bu kampanya 48 saat sürecek! Bölgesel İncelme cihazlarında özel indirim
Tanıtım

Bu kampanya 48 saat sürecek! Bölgesel İncelme cihazlarında özel indirim

Diyetisyen Yaşar Çetiner ve Burak Çetiner'in yeni danışmanlık merkezinde, bölgesel incelme cihazlarında geçerli %10 indirim kampanyası başladı. Kampanya 2 Ekim Pazartesi 20.00'ye kadar devam edecek.

Antalya Terziler, Yorgancılar Ve Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası ile Yeşilçam Medya İndirim
İş Dünyası

Antalya Terziler, Yorgancılar Ve Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası ile Yeşilçam Medya İndirim

Antalya Terziler, Yorgancılar Ve Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası Başkanı Fatih Yenice ile Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk arasında sözleşme imzalandı.

Akaryakıta indirim geliyor! Pompa bu kez gülümsetecek!
Bölgesel

Akaryakıta indirim geliyor! Pompa bu kez gülümsetecek!

Benzine 27 Eylül Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 15 kuruş indirim gelecek. İndirimin ardından benzinin litresi İstanbul'da 37 lira 41 kuruşa düşecek.

Bucak'ta servis ücretlerine indirim: 1.100 TL'den 900 TL'ye düştü
Bölgesel

Bucak'ta servis ücretlerine indirim: 1.100 TL'den 900 TL'ye düştü

Bucak Servisçiler Kooperatifi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı için servis ücretlerinde indirime gitti. İndirim kapsamında servis ücretleri 1.100 TL'den 900 TL'ye düşürüldü.