Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, kentin sorunlarını birer birer çözüyor. Bucak'ta perşembe pazarındaki girişler soğuk önleyici sistemle kapatıldı.
Bucak Belediyesi Kapalı Perşembe Pazarında soğuk hava nedeniyle uzun zamandır pazarcı esnafının ve vatandaşların talep ettiği Pazar yeri girişlerinin kapatılması isteği Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ın talimatlarıyla birlikte yerine getirildi. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ın göreve gelişiyle birlikte kentteki sorunlar bir bir çözülmeye devam ediyor. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada “Perşembe pazarımızdaki giriş kapılarının büyük olması nedeniyle Pazar yeri içerisinde özellikle cereyan oluşuyordu. Kapalı perşembe pazarımızda vatandaşlarımız ve esnafımız soğuk hava nedeniyle alışveriş yapmakta zorlanıyordu. Bizde bir proje gerçekleştirerek birbirine simetrik olan 2 girişimizde kapı giydirme çalışması gerçekleştirerek özellikle Pazar yerindeki soğuk havayı kırmak istedik. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın her sorununa çözüm üretmeye çalışıyoruz.”dedi.
Pazarcı esnafı ve vatandaşlar Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)