Burdur'un Bucak İlçesinde Bucak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan Türk Müziği Korosu etkinliği bu akşam yapılacak.
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan "Şarkılar Bizi Söyler, Biz de Şarkı Söyleriz" projesi kapsamında Bucak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Türk Müziği Korosu etkinliği düzenlendi.
Bucak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Türk Müziği Korosu etkinliği 19 Ocak Perşembe günü yani bugün saat 19:30 Bucak Kültür Merkezinde yapılacak.
Düzenlenen etkinliği tüm Bucak Halkı davetlidir...
Bucak Halk Eğitimi Merkezi tarafından hazırlanan Türk Müziği Korosu, Burdur genelinde Halk Eğitimi Merkezleri koroları arasında birinci seçildi.
Burdur'un Bucak İlçesinde Bucak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan Türk Müziği Korosu etkinliği düzenlendi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)