Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e anlamlı ziyaret
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i Burdur'un değerli iş insanları Park ve Bahçeler Müdürlüğü idari personeli ve 2. OSB personelimize ve Cücen Ailesi ziyaret etti.
Başkan Ercengiz bu nazik ziyaretten sonra sosyal medya hesaplarından fotoğraf payşarak ,''Şehrimizin iş insanlarına, Park ve Bahçeler Müdürlüğü idari personelimize, 2. OSB personelimize ve Cücen Ailesi’ne nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz'' ifadeleriyle teşekkür etti.
Türkiye Sağlık Kentler Birliği Encümen Toplantısı, Burdur Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve diğer encümen üyeleri katıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ulu Camide düzenlenen törenle vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayının bereketini paylaşan Başkan Ercengiz, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, şehirdeki su kaçağı ve hırsızlığına tepki gösterdi. Su hırsızlarının sorumsuzluğuna dikkat çeken Ercengiz, 'Suyun adil dağıtılmaması bizi üzüyor. Su hırsızlarının yüzü kızarmıyor!' dedi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Yorumlar (0)