Burdur İtfaiye Müdürlüğü, yangınlara müdahalesinin yanı sıra çocukları da sevindiriyor.
Yeni yılda çocukları unutmayan Burdur İtfaiye Müdürlüğü, personelin dayanışması ile Burdur Belediyesi ve gönüllü bağışçıların desteklerini miniklere ulaştırdı.
400 çocuğu sevindiren Burdur İtfaiyesi tarafından yapılan açıklamada, " Burdur İtfaiye Müdürlüğü olarak personelimizin dayanışması, Belediyemiz ve Gönüllü bağışçılarımızın desteği ile aldığımız hediyeleri 400 çocuğumuza yeni yıl hediyesi olarak ulaştırdık. Bir çocuğu sevindirmek dünyanın en keyifli eylemi olsa gerek. İyi yıllar çocuklar. Yaşadığınız mutluluk yüzünüzdeki gülümseme bir ömür sürsün… " denildi.
Burdur İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi çocukları sevindirdi.
Antalya'da yaşanan sel felaketi sonrası Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri bölgeye giderek çalışmalara başladı. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Antalya'ya her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Burdur’da Mahrukatçılar Sitesi’nde çıkan yangında 30 ton satışa hazır tahta parçası ile bir koyun ve bir otomobil yandı.
Burdur ili Merkez Çatağıl Köyünde 8 Ekim 2023 pazar akşam saatlerinde çıkan yangında 2 bin balya yandı.
Burdur Belediyesi İtfaiye ekipleri, yangından yangına koşmaya devam ediyor. İşte detaylar...
Burdur'da bir apartmanın bacasından yoğun duman çıkması paniğe neden oldu. Detaylar haberimizde...
Yorumlar (0)