Burdur Belediyesi, Regaib Kandili nedeniyle esnaf ve vatandaşlara kandil simidi dağıttı.
Burdur Belediye Personelleri üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib Kandili nedeniyle, şehir merkezi ve Gazi Caddesi üzerindeki esnaf ve iş yerlerine 5 bin kutu Kandil Simidi dağıttı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Rahmet ve bereket ayları olan üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaip Kandili’ne ulaştığımızı belirterek, “Regaip Kandili nedeniyle ekiplerimiz şehrimizin çeşitli noktalarında esnaf ve vatandaşlarımıza kandil simidi dağıtımını gerçekleştiriyor. Üç aylar, günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğin, dayanışma örneklerinin en güzel sergilendiği aylardır. Vatandaşlarımızın, Dostluk, kardeşlik, dayanışma, paylaşma, birlik ve beraberlik duygularımızın daha da öne çıktığı, manevi dünyamızda önemli bir yeri bulunan Regaip Kandillerini kutluyorum. " ifadelerini kullandı.
Burdur Belediyesi’nin kandil simidi etkinliğini gelenek haline getirdiğini belirten vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını söyledi. Vatandaş ve esnaflar, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e teşekkür etti.
Burdur Belediyesi kültür gezileriyle Sagalassos Antik Kenti, İnsuyu Mağarası ve Salda Gölü gibi tarihi ve doğal güzellikleri keşfedin. Başvurular için detaylı bilgi alın.
Burdur Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlı Mahallesi yakınlarında bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası’nda yangın çıktı. Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Aydın'a giderek söndürme çalışmalarına destek veriyor.
Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Menderes Mahallesi Kemal Solmaz Caddesi'nde yağmur drenaj çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Yorumlar (0)