Burdur’da öğrenci taşıyan servis aracı kavşakta otomobil ile çarpıştı. Kazada şans eseri yaralanan olmadı.
Kaza, saat 13.00 sularında Bülent Ecevit Bulvarı Süt Ofisi kavşağında meydana geldi. İHA'nın haberine göre, okula öğrenci taşıyan İzzet Eren’in kullandığı 15 ABU 414 plakalı servis aracıyla kavşaktan geçerken Abdülkadir Uzunay’ın kullandığı 07 ZC 157 plakalı araç çarpıştı. Araçların hızlı olmaması büyük bir faciayı önledi. Kazanın 112 Acil Durum Merkezine bildirilmesiyle olay yerine sağlık ekipleri ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Servisteki öğrenciler ve araç sürücüleri kazayı yara almadan atlattı. Olay yerinde sağlık görevlilerinin kontrolünün ardından öğrenciler okullarına gönderildi.
Araçlar ise çekici aracılığıyla yoldan kaldırılarak yol trafiğe açıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Burdur-Yeşilova karayolunda tırı sollamak isteyen otomobilin karşı şeritten gelen araçla çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Burdur-Yeşilova yolunda iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada hayatını kaybedenlerin sayısı 2'ye yükseldi. Detaylar haberimizde...
Burdur-Yeşilova yolunda meydana gelen kazada iki otomobil kafa kafaya çarpıştı. 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın.
Burdur Antalya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Kazada yaralanan sürücüsü Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Yorumlar (0)