Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, esnaflara ziyaretlerini sürdürüyor.
Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşla bir araya gelerek istişare eden Başkan Ercengiz, esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıyor. İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Ercengiz, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek talepleri dinliyor.
Ziyaret sonrasında açıklama yapana Başkan Ercengiz “Esnaf ziyaretlerimize fırsat buldukça devam ediyoruz. Esnafımızın bizimle ilgili beklenti ve taleplerini alıyor karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Esnafa daha çok kulak verilmeli zira artan maliyetleri karşılamakta zorlandıklarını sermaye kayıpları yaşadıklarını ifade ediyorlar, çözüm önerilerini de dinliyoruz” dedi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Gazi Caddesindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)