Burdur

Burdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçin

Burdur Valisi Türker Öksüz, özel öğrenci servislerine yönelik yapılan denetime katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Vali Öksüz, çocukların güvenli şekilde okula gidip gelmesi için kurallara uyulması gerektiğini vurguladı.

Burdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçin

VALİ ÖKSÜZ "AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZIN GÜVENLİ ŞEKİLDE OKULLARA ULAŞIMINI SAĞLAMAK'

Burdur Valisi Türker Öksüz, özel öğrenci servislerine yönelik yapılan denetime katıldı.

Yapılan denetimde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Belediye Zabıta Müdürlüğü ilgili birimleri tarafından oluşturulan komisyon tarafından İl Merkezinde faaliyet gösteren 89 öğrenci servisi denetledi.

Uzay Çatı Pazar alanında gerçekleşen denetimin ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Vali Öksüz, "Burada yapılan rutin denetim gibi geliyor ama aslında çocuklarımızın güvenli şekilde okula gidip gelmesini ve sonuçta da güvenli bir eğitim öğretim ortamı oluşmasını sağlayacak bir faaliyetin içerisindesiniz. Bizler bu denetimleri çocuklarımızın huzuru ve güvenliği için yapıyoruz. Servis şoförlerimiz ve rehberlerimizde görevlerini yerine getirirken bu bilinçte olmalıdır. Hiçbir çocuğumuzun sıkıntı yaşamadan okullara ulaşımının sağlanmasını istiyoruz. Bunun yolu da kurallara uymaktan geçiyor. Eksikliklerimiz varsa bunları tamamlayalım. Bizler bu denetimleri yaparken hata bulmaya yönelik bir denetim değil sizlere rehberlik ederek bir eksiklik varsa bunu hep beraber tamamlayalım. Yanlış bir şey yapıyorsak bunu doğruya çevirelim. Onun için buradayız. Bizlerde bugün burada bulunduk, sizlerle yüz yüze konuşalım diye. İnşallah bu eğitim öğretim döneminin ikinci yarısı da huzur içinde, hiçbir sıkıntı ve kaza bela olmadan geçer diye umuyorum. İnşallah bunu hep birlikte başarırız. Sizlerden ricamız isteğimiz kurallara uymanız. Görevinizde başarılar diliyorum. Rabbim kazasız belasız bir dönemi hepimize nasip etsin diyorum" dedi.

Denetime başta Vali Türker Öksüz olmak üzere, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Burdur Belediyesi Zabıta Müdür Vekili E. Şermin Cantürk, servis şoförleri, rehberler, jandarma, emniyet, zabıta ve milli eğitim müdürlüğü personeli katıldı.

Burdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçinBurdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçinBurdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçinBurdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçinBurdur'da Öğrenci Servislerine Denetim Her Şey Onlar İçin

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Servis şoförlerinden destek konvoyu
Yaşam

Servis şoförlerinden destek konvoyu

Nevşehir’de öğrenci servis şoförleri, düzenledikleri konvoyla İsrail’in Gazze’ye saldırılarını protesto etti.

Asayiş ve Güvenlik İçin Şok Denetimler!
3. Sayfa

Asayiş ve Güvenlik İçin Şok Denetimler!

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü asayiş ve güvenliğin sağlanmasına yönelik çalışmalara devam ediyor.

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde Menü Denetimi: Hatalı Menüye 2 Bin Lira Ceza!
3. Sayfa

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde Menü Denetimi: Hatalı Menüye 2 Bin Lira Ceza!

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bulunan restoran ve kafelerdeki menülerin tüketicilerin rahatlıkla görebileceği noktalarda bulunup bulunmadığına ve hatalı olup olmadığına yönelik denetim yapıldı.

Ramazan Bayramı Trafiği Elazığ'da Güvenli Geçti!
3. Sayfa

Ramazan Bayramı Trafiği Elazığ'da Güvenli Geçti!

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 5-15 Nisan tarihleri arasında 17 bin 118 araç denetimi gerçekleştirildi.

Aydın'da Bayram Trafiği Güvenli Geçti
Bölgesel

Aydın'da Bayram Trafiği Güvenli Geçti

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 6-14 Nisan 2024 tarihleri arasında bayram tatili süresince gerçekleştirilen yoğun trafik denetimlerinin sonuçları açıklanırken, yapılan denetimler kapsamında 12 bin 665 araç kontrol edildi.

Eskişehir'de polis ekiplerinin sıkı çalışması
Bölgesel

Eskişehir'de polis ekiplerinin sıkı çalışması

Eskişehir'de polis ekiplerince okul çevrelerinde gerçekleştirilen denetim uygulamasında 4 servis aracına 15 bin 563 TL cezai işlem uygulanırken, ışıklarda dilendiği belirlenen 2 çocuk Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.