Burdur İl Spor Federasyon Temsilciliği Üyeleri, Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz’ı makamında ziyaret etti.
Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Şimşek, Başkan Yardımcısı Alaaddin Kalkan, Bahri Şimşek, ASKF Sekreteri Ömer Demir ve ASKF Onur Kurulu Üyesi Halil Candan’ın katıldığı ziyarette MAKÜ Spor Kulüp Başkanı ve Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç da yer aldı.
MAKÜ’nün amatör spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Rektör Korkmaz, amatör spora desteklerinin her zaman devam edeceklerini söyledi.
Ziyaret karşılıklı fikir alışverişi ve iyi dilek temennileri ile son buldu.
Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, DSİ Genel Müdürü Akif Balta'yı ziyaret ederek Burdur ve Bucak'ın içme suyu sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdü.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve İzzet Akbulut ile birlikte "Gül Yolu Projesi" tanıtım programına katıldılar.
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katılım sağladı.
Başkan Asan ve Ak Parti Milletvekili Adem Korkmaz ile birlikte Başkan Mehmet Ata Öztürk'ü ziyaret etti
Milletvekili Adem Korkmaz ve İlçe Başkanı Mustafa Alver ile birlikte Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti ve ilçe çalışmaları hakkında görüşme sağladı.
AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.
Yorumlar (0)