Son saniyede iki topunun direkten dönen Burdur MAKÜSPOR, Anadolu Üniversitesi ile oynadığı karşılaşmada 0-1 mağlup oldu.
Bölgesel Amatör Lig 8’inci grupta Burdur'u temsil eden Burdur MAKÜSPOR, ligin 9’uncu haftasında evinde Anadolu Üniversitesi’ne 0-1 mağlup oldu.
Bölgesel Amatör Lig 8’inci gruptaki Burdur temsilcisi MAKÜSPOR, ligin 9’uncu haftasında kendi sahasında Anadolu Üniversitesi’ni ağırladı. Gazi Atatürk Stadında oynanan zorlu karşılaşmaya Burdurlu taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.
Müsabakanın 44. dakikasında Anadolu Üniversitesi attığı gol ile ilk yarıyı 0-1 önde kapattı.
Karşılaşmanın ikinci yarısında taraftarlarının desteğini arkasına alan Burdur MAKÜSPOR, yakaladığı gol pozisyonlarını değerlendiremedi.
müsabakanın son dakikasında yakaladığı pozisyonda Burdur MAKÜSPOR'un 2 şutu direkten döndü.
Müsabakada başka gol sesi çıkmadı ve karşılaşma Anadolu Üniversitesi’nin 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı.
MUHAMMET FATİH BAŞCI/burduryenigün
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Futbol Takımının da yer aldığı Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Salon Futbolu Bölgesel Lig Müsabakaları fikstürü gerçekleştirilen kura çekimiyle belirlendi.
Burdur MAKÜ Spor Futbol takımının antrenörü Murat Türker ve ekibi, MAKÜ Spor Yönetim Kurulu ile yapılan görüşmeler sonucu kendi istekleri doğrultusunda takımdan ayrıldıklarını sosyal medya üzerinden duyurdular. Detaylar ve teşekkür mesajları için tıklayın.
Burdur'da Bölgesel Amatör Lig karşılaşmasında Maküspor ve Didim Belediyespor futbolcuları, maçın bitiş düdüğüyle birlikte birbirine girdi. Gerginliğe polis ekipleri müdahale etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur MAKÜ Spor'un Yatağanspor ile oynadığı zorlu maçta takımı yalnız bırakmadı. Öksüz, maçtan beraberlikle ayrılan Burdur MAKÜ Spor'a olan inancını ve güvenini ifade ederek, kalan maçlarında başarılar diledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, zorlu maçta Burdur MAKÜ Spor'u yalnız bırakmadı.
Burdur temsilcisi MAKÜSpor, Bölgesel Amatör Lig 5. grupta deplasmanda Sivaslı Belediyespor'u 4-0 mağlup ederek galibiyet serisini 4 maça çıkardı.
Yorumlar (0)