Burdur Belediyesinin tecrübeli Yazı İşleri Müdürü Hülya Eraslan, Burdur'un ilk kadın belediye başkan yardımcısı olarak göreve başladı.
Geçtiğimiz günlerde açıklamada bulunan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, kadın belediye başkan yardımcısının göreve başlayacağını belirterek, Yazı İşleri Müdürü Hülya Eraslan'ın belediye başkan yardımcılığı görevine atandığını dile getirmişti.
Hülya Eraslan, "Beni bu göreve layık gören Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz'e teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi şekilde hemşehrilerimize hizmet edeceğim. Allah utandırmasın" dedi.
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de Eraslan'a yeni görevinde başarılar diledi. Ercengiz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Belediyemizin tecrübeli Yazı İşleri Müdürü Hülya Eraslan arkadaşımızı belediye başkan yardımcısı olarak görevlendirdik. Kendisine başarı diliyoruz, Allah utandırmasın" ifadelerine yer verdi.
Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Hülya Eraslan kimdir?
Son 9 yıldır ise yazı işleri müdürü olarak görev yapan evli ve iki çocuk annesi Eraslan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz tarafından belediye başkan yardımcılığı görevine atandı.Burdur Belediyesi Su Otobüs İşletme Müdürlüğü'nde 1991 yılında memur olarak çalışmaya başlayan Hülya Eraslan, daha sonra Yazı İşleri Müdürlüğü'nde şef olarak çalıştı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)