Burdur Valisi Türker Öksüz, muhtarları kabul ederek taleplerini dinledi. Muhtarların talepleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nce incelenecek.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresinde başkanlık ettiği wncümen toplantısı sonrası, muhtarları kabul ederek taleplerini dinledi.
Yoğun toplantı mesaisini Muhtarları kabul ederek tamamlayan Vali Öksüz, Kayaaltı Köyü Muhtarı Tahsin Akça, Ulupınar Köyü Muhtarı Hakan Umman ve Yassıgüme Köyü Muhtarı Şahin Abbak'le bir süre görüşerek hasbihal etti.
Görüşme sırasında Muhtarların köyleriyle ilgili dile getirdikleri talep ve isteklerini dinleyen Vali Öksüz, dile getirilen konuların incelenmesi ve çalışma yapılması için Genel Sekreter Asım Ertilav'a talimat verdi.
İl Genel Meclis Üyesi Halil Candan, görüşmede Muhtarlara eşlik etti.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)