Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresinde köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlar, yol, su, kanalizasyon, eğitim ve sağlık gibi konularda taleplerini iletti.
VALİ ÖKSÜZ, MUHTAR GÖRÜŞMELERİNE DEVAM EDİYOR
Burdur Valisi Türker Öksüz, Muhtar görüşmelerine devam ediyor.
İl Özel İdaresinde katıldığı Encümen Toplantısı sonrası randevu talebinde bulunan köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Öksüz, talepleri dinledi.
Gerçekleşen görüşmede Merkeze bağlı köylerden Halıcılar Köyü Muhtarı Muhammet Evcil, Çatağıl Köyü Muhtarı Nadir Altın, Kurna Köyü Muhtarı Hüseyin Hakan Kılıç, Yarıköy Muhtarı Musa Şen yer aldı.
Ayrıca Bağlar Mahallesi Muhtarı Ömer Şükrü Özyurt, Menderes Mahallesi Muhtarı Kadir Yalçın ve Hızır İlyas Mahallesi Muhtarı Hüsnü Evcil'de talep ve isteklerini Vali Öksüz'le paylaştılar.
Dile getirilen taleplerle ilgili Genel Sekreter Asım Ertilav ve birim müdürlerine talimat veren Vali Öksüz, ilgili kurumlarla da görüşerek dile getirilen taleplerin incelemesini istedi.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)