AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ı ziyaret ederek Burdur ve ilçelerinin taleplerini ilettiğini duyurdu.
Oğuz, açıklamasında, "Milletvekili abim Adem Korkmaz ve Gümüşhane Milletvekilimiz Celalettin Köse ile birlikte, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş'ı ziyaret ederek ilimiz ve ilçelerimizin taleplerini kendisine takdim ettik. Sayın Bakanımıza bizlere karşı göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Vali Türker Öksüz, Tefenni İlçesi Yeşilköy Köyü'nde tarımsal incelemelerde bulundu, kiraz hasatına katıldı ve çiftçilerle bir araya geldi. Detaylar için tıklayın...
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, talimatı ile birlikte özellikle sahada çalışan ve belediyenin dışarıdaki vitrini konumunda olan personellerin bağlı olduğu şirket, birim müdürleri ve sendika yöneticileri, sahaya inerek işçilerin talep, öneri ve çözüm konusundaki fikirlerini dinledi.
Bingöl’ün Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, 4 köyü gezerek vatandaşların taleplerini dinledi.
Konyaaltı Belediyesi, ilçedeki hayvan yetiştiricilerine ücretsiz ilaçlama hizmeti sunarak hayvan refahına katkıda bulunuyor. Detaylar haberimizde...
Bitlis’in Ahlat ilçesinde istenilen ebat ve çeşitlerde üretilen konteynerlere her geçen gün talep artıyor.
Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Hakkari halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi.
Yorumlar (0)