Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Meclis Başkanı Ömer ÇELİKER ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulundular. Ziyaretlerde koordinasyon ve iş birliğinin pekiştirilmesi değerlendirilirken ayrıca yeni görevine başlayan yöneticilere hayırlı olsun dilekleri iletildi.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinin programının ilk bölümünde İl Sağlık Müdürlüğü ziyaret edildi. İl Sağlık Müdürü Dr. Musa Murat ERK, Kamu Hastaneleri Müdürü Mevlüt YAMAN ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Alper TEKER ile bir araya gelen Başkan Yusuf KEYİK ve beraberindeki yönetimi; ana başlıklar altında il genelindeki sağlık hizmetleri hakkında güncel bilgiler edindiler, hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar dilediler.
PTT Başmüdürü Mustafa ÖLMEZ'i ziyaretle devam eden programda posta, kargo, telgraf hizmetleri, kişiye özel mektup pulları ve en köklü devlet kurumlarından olan PTT'deki yenilikler görüşüldü. Başkan Yusuf KEYİK ve heyeti gerçekleştirdikleri iadeyi ziyarette Başmüdür ÖLMEZ'e görevinde başarı dilediklerini de ilettiler.
Ziyaretin beşinci bölümünde Türk Telekom İl Müdürü Mehmet ULUDOĞAN makamında ziyaret edildi. BUTSO Yönetimi Müdür ULUDOĞAN'la yaptıkları görüşmede iletişim, internet, mobil haberleşme konularında karşılıklı değerlendirmede bulundular.
Son bölümde Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat YÜKSEL ve ekibine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Yusuf KEYİK, Başhekim YÜKSEL'den yeni devlet hastanesinin donanımı, kadrosu ve özellikleri hakkında bilgiler edindi.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK'e ziyaret programlarında BUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hasan Ali DALDAL, Hüseyin YARDIM, Meclis Başkanı Ömer ÇELİKER, Yönetim Kurulu Üyeleri İzzet GEÇER, Orhan ÇİÇEK ve Barış ULUHAN eşlik ettiler.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, 2024 Yerel Seçimlerinin ardından ilçelerin belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerde ilçe ve Burdur'un kalkınması için atılabilecek adımlar görüşüldü.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu üyeleri, 17-20 Nisan tarihleri arasında İzmir'de düzenlenen 29. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nı ziyaret etti.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, düzenlediği iftar programıyla meclis üyelerini ve Burdur protokolünü bir araya getirdi.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), Ramazan ayı gıda yardım geleneğini bu yıl da sürdürerek 400 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi ulaştırdı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), Burdur'un sosyoekonomik kalkınmasına katkı sağlayacak geniş kapsamlı bir rapor hazırladı. Raporda ekonomi, sanayi, eğitim, kent planlama, turizm, tarım, ulaşım ve daha birçok alana dair vizyoner öneriler yer alıyor.
Yorumlar (0)