Çamlıca Pastanesi tarafından Burdur'un Bucak ilçesinde bir gelenek haline getirilen yılbaşı pastalarında gram altınlar sizleri bekliyor.
30 Aralık Cuma günü hazırlanan yaş pastalarda 5 adet gram altın, Çamlıca Pastanesi'nde sizleri bekliyor. Yaş pastaların içerisindeki altınlardan bir tanesi de sizin olabilir, bu fırsatı sakın kaçırmayın.
31 Aralık Cumartesi günü gecesi tam 5 adet gram altın, Çamlıca Pastanesi tarafından Bucak'ta müşterilere dağıtılmış olacak. Çekilişsiz, kurasız gram altın kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Çamlıca Pastanesi'ne giderek, yaş pasta almak. Geç kalmadan Çamlıca Pastanesi'ne giderek pasta almayı unutmayın...
NNC Haber ailesi olarak şimdiden talihli kişilere gram altınların hayırlı olmasını dileriz.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)