Burdur / Burdur

Başkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halı Sarayı Hizmet Binası ve Sultandere Hizmet Kampüsünde çalışan belediye personeli ile buluşarak yeni yıllarını kutladı.

Başkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halı Sarayı Hizmet Binası ve Sultandere Hizmet Kampüsünde çalışan belediye personeli ile buluşarak yeni yıllarını kutladı.

Programa Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Ali Say, Hülya Eraslan ile birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Belediye personeli ile yeni yıl kutlaması için bir araya gelen Başkan Ercengiz yaptığı konuşmada “2022 yılını tamamladık. Burdur’un alt yapı sorunlarının daha çok çözümlendiği bir dönem yaşadık. Bu arada pandemi ile mücadele ettik. Pandemi ile mücadele esnasında belediyemizin kaynaklarının bir kısmını da pandemi ile mücadelede kullandık. Personel arkadaşlarımızın büyük bir bölümü sizlerin o alanda görevlendirilmesini sağladık. Şükürler olsun 2022 yılı bizim açımızdan iyi bir olduğunu düşünüyorum. 2023 yılında ise daha farklı çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Çünkü temel alt yapı sorunlarından sadece önümüzde kalan içme suyu yer altı şebekesinin yenilenmesi ile birlikte Burdur Belediyesi üzerine düşen temel alt yapı sorunlarını tamamlamış olup, bundan sonrada üst yapıdaki problemlerin giderilmesi, tesisleşme, yapılaşma belki önümüzdeki süreçte bir fiziki koşulları olan bir hizmet binasını da Burdur Belediye çalışanlarına ve Burdur halkına kazandırılması için mücadele edeceğiz. Ama her ne olursa olsun biz olalım bir başkası olsun Burdur Belediyesi bize göre her zaman vatandaşın kapısını en kolay çaldığı sorunlarının çözümünü en rahat bulabildiği de belki de bu anlamda “sığındığı” kurum olarak görevini yapan bir kurum diye düşünüyorum. Vatandaşımızın sorunlarını gidermek vatandaşımıza hizmet etmek ve vatandaşımızın kolay ve yaşanabilir bir kent algısı içerisinde yaşamasını sağlamak bizim görevimiz bu diye düşünüyorum. Çabamız bu yönde devam ediyor. Birlikte çalışıyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun. 2023’e umutla ve huzurla bakalım. 2023 Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını karşılayacağımız bir yıl olduğu içinde bizim açımızdan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları açısından da önemli bir yıl. 2 yüzyıla umutlu ve iyi girelim. Daha müreffeh bir Türkiye hayal ediyoruz amacımızda bu hep birlikte çalışalım sağlıkla huzurla 2. Yüzyılımızı karşılayalım. Yeni yılınız tekrar kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladıBaşkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Ercengiz'den yeni yıl mesajı
Bölgesel

Başkan Ercengiz'den yeni yıl mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Ercengiz’den Engellilere İftar Yemeği
Bölgesel

Başkan Ercengiz’den Engellilere İftar Yemeği

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Engelli bireyler ve ailelerine iftar yemeği düzenledi.

Burdur'da depremzede çocuklar için Aşevi
Yerel Yönetim

Burdur'da depremzede çocuklar için Aşevi

6 Şubatta 11 İli etkileyen deprem sonrası Burdur’da eğitim ve öğretim gören öğrenciler için hayırsever vatandaşın destekleriyle aş evi oluşturuldu.

Başkan Ercengiz’den Burdur Gazi caddesi esnafına ziyaret
Yerel Yönetim

Başkan Ercengiz’den Burdur Gazi caddesi esnafına ziyaret

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Gazi Caddesindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Duayen Gazetecilerden Başkan Ercengiz’e ziyaret
Yerel Yönetim

Duayen Gazetecilerden Başkan Ercengiz’e ziyaret

Burdur Basının Duayen Gazetecileri Kürşat Tuncel, Onur Özkan, Abdurrahman Kızılkaya ve Murat Dilek, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti.

Başkan Ali Orkun Ercengiz, yaşlıları unutmadı
Etkinlik

Başkan Ali Orkun Ercengiz, yaşlıları unutmadı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 18-24 Mart Yaşlılar haftası nedeniyle Burdur Belediyesi Berberoğlu Huzurevi’ni ziyaret ederek günlerini kutladı.