Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş, "İşimiz Gücümüz Bucak" sloganıyla yola çıktıkları seçim çalışmalarını yürütecekleri seçim koordinasyon merkezinin açılışına Bucak'ta tüm hemşehrilerini davet etti. Gümüş, 23 Şubat 2024 Cuma günü saat 20:30'da yapılacak olan açılışa katılımların kendilerini onurlandıracağını söyledi.
Hülya Gümüş, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
"Sevgili Bucaklılar,
'İşimiz Gücümüz Bucak' diyerek çıktığımız bu kutlu yolculuğun başlangıcında sizleri Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışına davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Seçim süreci boyunca tüm çalışmalarımızı bu merkezden yürüteceğiz. Bu vesileyle, 7'den 70'e tüm hemşehrilerimizi açılışımıza bekliyoruz. Katılımınız bizler için büyük bir güç ve moral kaynağı olacaktır.
Şimdiden hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz."
Açılış Bilgileri:
Tarih: 23 Şubat 2024 Cuma
Saat: 20:30
Yer: CHP Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi (Ramazan Selen Bulvarı eski İmam Hatip Karşısı Bucak)
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)