Burdur'da CHP İl Başkanlığı'na seçilen Kadir Koç, mazbatasını aldı. Koç, mazbata töreni ardından basın açıklamasında bulundu.
Koç, açıklamasında, "Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar yürüyüşünü Burdur'dan hep birlikte başlatıyoruz. Yolumuz uzun, ama gücümüz birlikteliğimiz. Beraber aşamayacağımız hiçbir engel yok" dedi.
Koç, açıklamasında ayrıca, "Halkımızın umudu, adaletin sesi, Türkiye'nin geleceği CHP'dir. Bizler, Burdur'da ve Türkiye'de halkımızın hak ettiği adil bir düzeni kurmak için var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.
Tek aday ile gidilen Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Zinet Gezer’den bayrağı Şengül Sevim Tekin devraldı.
CHP Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Şengül Sevim Tekin, yeni başkan olarak seçildi. Kongreye CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve diğer önemli partililer katıldı.
CHP Burdur Gençlik Kolları, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak ve Atatürk'ün huzuruna yürümek üzere Ankara'ya çıkartma yaptı.
CHP Burdur İl Başkanı Kadir Koç, liste ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu listede Burdur'un her kesiminden temsilciler yer alıyor." dedi. CHP Burdur Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz ise, "Bu listeyle Burdur'da değişimin ve umudun sesi olacağız." dedi.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, İl Başkanı Kadir Koç, İlçe Başkanı İlyas Divarcı ve Gençlik Kolları Başkanı Anıl Gün, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, yapı kayıt mağduriyetlerinin sona ermesi gerektiğini belirterek, belediye ve çevre şehircilik müdürlüklerinin koordineli çalışması gerektiğini söyledi.
Yorumlar (0)