Kahramanmaraş'ta meydana gelen 2 büyük deprem sonrasında, bölgede büyük emek harcayan Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli kente geri döndü.
Kente geri dönen Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelini Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ziyaret etti. Başkan Ercengiz, ziyarette yapılan çalışmaları değerlendirdikleri söyledi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yaptığı açıklamada, " Görevden dönen tüm ekiplerimizi itfaiye Müdürlüğümüzde ziyaret ederek durum değerlendirmesinde bulunduk. Depremden çıkardığımız dersleri önümüzdeki günlerde masaya yatırıp eyleme dönüştüreceğiz.” ifadelerini kullandı.
Burdur Belediyesi kültür gezileriyle Sagalassos Antik Kenti, İnsuyu Mağarası ve Salda Gölü gibi tarihi ve doğal güzellikleri keşfedin. Başvurular için detaylı bilgi alın.
Burdur Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlı Mahallesi yakınlarında bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası’nda yangın çıktı. Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Aydın'a giderek söndürme çalışmalarına destek veriyor.
Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Menderes Mahallesi Kemal Solmaz Caddesi'nde yağmur drenaj çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Yorumlar (0)