Burdur / Bucak

Dur durak bilmiyor, Hülya Gümüş'ten yoğun Pazar mesaisi

Yoğun seçim temposuna dur durak vermeden devam eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Pazar günü de seçmenlerle buluşarak, onların yanında oldu.

Dur durak bilmiyor, Hülya Gümüş'ten yoğun Pazar mesaisi

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, yoğun seçim temposuna dur durak vermeden devam ediyor. Pazar günü de seçmenlerle buluşarak, onların yanında olan Gümüş, vatandaşın takdirini kazanıyor.

MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Sabah saatlerinde Bucak ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile kahvaltıda bir araya gelen CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, 14 Mayıs'ta yapılacak seçim öncesi yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

ÜLKEMİZİN SIKINTILARINI KILIÇDAROĞLU ÇÖZECEK

Bucak'ta mahalle ve köy muhtarları yaptığı konuşmada, genç yaşta siyasete atılmasına rağmen, Gençlik Kolları Başkanlığı süresince gidilmedik köy bırakmadığını altını çizen Gümüş, "Yapılacak seçimlerin ardından 13.Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçilmesi ile birlikte Türkiye'de büyük bir değişim yaşanacak. Çiftçisi, emeklisi, kadını, genci, çalışanı, engelli bireyleri kısacası toplumun her kesimini ilgilendiren bir dizi projenin hayata geçeceğini biliyorum. Bu sayede Türkiye'de yaşanan sıkıntıların çoğunu Millet İttifakı birlikteliğiyle müstakbel Cumhurbaşkanımız önderliğinde çözülecektir" diye konuştu.

"BUCAK İÇİN EL ELE VERECEĞİZ"

Bucak için birliktelik zamanı olduğunu söyleyen CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, "Aday adayı olduğum süreçten beri, halkımızın ilgisi ve güzel temennileri ile karşılaştım. Bugün karşınızda milletvekili adayı olarak duruyorum. Yine Bucak'ın birlikteliği ile seçimlerden zaferle çıkacağımıza inanıyorum.15 Mayıs günü Allah nasip eder de Milletvekili olursam siz sayın muhtarlarımızla daha çok görüşecek, sizlerin destekleriyle ilçemize, köylerimize ve mahallelerimize yapılması gereken çalışmalara elimde geldiğince destek verecek, sizlerle koordineli bir şekilde çalışacağım. Beni bir kızınız olarak görebilirsiniz. Aile ortamında başaramayacağımız şey yoktur." İfadelerini kullandı.

ZİYARETLER GÜN BOYU SÜRDÜ

Muhtarlarla yapılan kahvaltının ardından CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Karacaören köyünde Merhume Ayşe Yaman ve Merhum Kazım Yaman'ın Mevlüt yemeğine, Kocaaliler(Melli)'de ÖZCAN ailesinin nişan yemeğine, Kocaaliler(Melli) kahvehanesinde vatandaşlarla, Pazar pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Karapınar köyünden merhum Muammer Özbek'in ailesine Gündoğdu köyünden merhume Elif Yönter'in ailesine taziye ziyaretlerinde bulunan Gümüş, yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürdü.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 3
  BEĞENMEDİM
 • 2
  GÜLDÜM
 • 1
  ALKIŞ
 • 1
  BEĞENDİM
 • 1
  ŞAŞIRDIM
 • 1
  ÜZÜLDÜM
 • 1
  KIZDIM
 • 1
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Bölgesel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler
Bölgesel

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz beraberindeki heyet ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi
Bölgesel

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi

Burdur'un Bucak ilçesinde yoğun bir seçim kampanyasının ardından Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinge yoğun katılım gözden kaçmadı.

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da
Bölgesel

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Burdur Bucak'ta 13 Mayıs Cumartesi günü saat 11:30'da demokrasi yürüyüşü yapılacağını duyurdu.

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de
Bölgesel

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylarının Bucak'ta düzenleyeceği miting 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 12:00-14:00 arasında Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret
Bölgesel

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret

Seçim ziyaretlerine devam eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Bucak ilçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelleri ve Bucak Belediyesi'nde çalışanları ziyaret etti.