Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi 6’ncı sınıf (intern) öğrencileri, Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti.
Efeler Belediyesi ile ADÜ Tıp Fakültesi arasında imzalanan eğitim iş birliği protokolü gereğince, ADÜ Tıp Fakültesi’nde eğitim gören son sınıf öğrencileri, Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti. Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Eralp Atay, belediye birimlerinin görevleri ile halk sağlığı, iş yeri hekimliği, iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları hakkında bilgi verdi.
“Size ihtiyacımız var”
Daha sonra gençlerle bir araya gelen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, doktorların ve sağlık çalışanlarının çok kıymetli olduklarını ifade etti. Başkan Atay konuşmasının devamında “Sizlere haksızlık yapıldığını biliyorum. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir ortamı hep birlikte sağlamalıyız. Hep birlikte mutlu bir toplum için mücadele etmeliyiz. Toplumu yönlendirecek olan kişiler sizlersiniz. Bu hedeflere ulaşabilmek için sizin gibi aydın insanlara ihtiyacımız var. Bizi yalnız bırakmayın” ifadelerine yer verdi. İHA
Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Fatih Kapalı Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Efeler Belediyesi, ilçe genelindeki mezarlıkların bakım ve temizliğine devam ediyor.
Efeler Belediyesi, ilçe genelindeki parklarda bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Efeler Belediyesi personeline ödenecek olan banka maaş promosyon ihalesi gerçekleştirildi. Canlı yayınlanan ihale neticesinde, belediye çalışanları 40 bin 100 TL alacak promosyon ödemesi alacak.
Efeler Belediyesi Kadın, Aile, Çocuk Psikososyal Destek Merkezleri, vatandaşların daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için beslenme danışmanlığı veriyor.
Efeler Belediyesi ekipleri, halk sağlığı ve huzurunu olumsuz etkileyen kent zararlılarına karşı başlattıkları ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yorumlar (0)