Van’ın 5 yıldızlı oteli olan Elite World Van Hotel, ‘3 Aralık Dünya Engeliler Günü’ çerçevesinde engellileri ağırladı.
Van’ın 5 yıldızlı oteli Elite World Van Hotel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde Van Özel Eğitim Meslek Lisesinde eğitim gören işitme engelli öğrencileri ağırladı. Otelde düzenlenen etkinliğe Van Vali Yardımcıları Adem Balkanlıoğlu ve Murat Yayabaşı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Nuran Altan Göl ve Harun Kutlu, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Elif Yörükoğlu, Elite World Van Hotel Genel Müdürü Oktay Aksoy, Okul Müdürü Sinan Bilyan, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Protokolün selamlama konuşmalarının ardından konuşan Elite World Van Hotel Genel Müdürü Oktay Aksoy, otel olarak bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Şehirdeki programların yoğunluğundan ötürü bu etkinliği ertelemeli yaptıklarını ifade eden Aksoy, engelsiz bir yaşam için sevgi ve hoşgörü temennisinde bulundu.
Tiyatro sanatçısı Aziz Saydut’un Hacivat ile Karagöz oyunu ile süren etkinlik, Vanlı sanatçı Ümit Demir’in şarkılarıyla sona erdi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)