BURSA (İHA) - Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü (GESK), Erkekler Goalball 1. Ligi’nde oynadığı tüm maçları kazandı. En yakın rakibine 6 puan fark atan Nilüfer Belediyesi GESK, ligi lider bitirdi.
Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Aksaray'da gerçekleştirilen Erkekler Goalball 1. Lig müsabakalarında Nilüfer’i başarıyla temsil etti. Müsabakalarda başarılı oyun ve skor üstünlüğüyle oynayan Nilüfer Belediyesi GESK takımı, performansıyla dikkatleri topladı.
Onur Çakal, Ebubekir Sıddık Kara, Barış Tosun, Caner Keleş, Furkan Deymez, Hilmi Uslu ve Beyazıt Çağrı Yurdagül’den oluşan Nilüfer Belediyesi GESK takımı, tüm maçlarını galibiyetle tamamladı. Ali Genç ve İsmail Aydın’ın antrenörlüğünü yaptığı Nilüfer Belediyesi GESK, en yakın rakibine 6 puan fark atarak ligi lider bitirdi. Nilüfer Belediyesi GESK, performansıyla tüm otoritelerden tam not aldı.
Nilüfer Belediyesi’nin adını bu alanda da başarıyla duyurduklarını belirten Nilüfer Belediyesi GESK Antrenörü Ali Genç, desteklerinden dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’e teşekkür etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark şoförü, otobüsle seyir halindeyken yol üstünde gördüğü kaplumbağayı ezilmekten kurtararak güvenli bölgeye götürdü.
Yenişehir ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Kocaeli Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bursa Yenişehir Kaymakamı olarak atandı.
Gemlik ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. İstanbul Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Bursa Gemlik Kaymakamı olarak atandı.
Bursa'da kullandığı kamyonete giren arı yüzünden direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, şarampole yuvarlandı.
Bursa'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İnegöl'ün Hamidiye Mahallesi muhtarı Cemalettin İlgezdi son yolculuğuna uğurlandı.
Coşkunöz Eğitim Vakfı, 'XReation of Future' projesi çerçevesinde 'Teknolojide Kadının Yükselen Rolü' konferansı düzenledi.
Yorumlar (0)