Esila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmaz

Esila Yatak, 22 yıllık tecrübesiyle Bucak'ta hizmete açıldı. Yatak, baza, başlık, masa-sandalye, sehpa, aksesuar, salıncak, bahçe setleri ve çay setleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip Esila Yatak'ta açılışa özel indirimler sizleri bekliyor!

Esila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmaz

Esila Yatak, Burdur'un Bucak ilçesinde hizmete açıldı. 22 yıllık tecrübesiyle ev dekorasyonunuza şıklık ve konfor katacak ürünler sunan Esila Yatak'ta, masa-sandalye, yatak, baza, başlık, sehpa, aksesuar, salıncak, bahçe setleri ve çay setleri gibi geniş bir yelpazede ürün bulabilirsiniz.

Açılışa Özel İndirim Fırsatları!

Esila Yatak'ın Bucak şubesinin açılışına özel tüm yatak, baza ve başlıklarda normal piyasa fiyatının %30 indirimli haliyle sizlerle birlikte olacak. Ayrıca sehpalar da açılışa özel maliyetine satış ile sizleri bekliyor.

Esila Yatak İşletme Sahibi yaptığı açıklamada, " 22 yıldır bu sektör içinde hizmet veriyoruz. Bucak'tan gelen talep ve arz eksikliğini gidermek adına Bucak'ta hizmete başladık. Açılışa özel tüm yatak, baza ve başlıklarda %30 indirimlerle Bucak Halkına sunuyoruz. Kampanyalı ürünler olarak, akıllı sehpa, zigon sehpa, orta sehpa, salıncak, tek ve çift kişilik yatak, baza ve başlıklar var. Renk seçenekleri mevcuttur. " ifadelerini kullandı.

Çift kişilik yatak, baza ve başlık 12 Bin'den başlayan fiyatlarla

C. Sehpa 999 TL

Akıllı sehpalar 1. 999 TL

Salıncak 3.499 TL

Zihin sehpa 2.499 TL

Bahçe takımı 11.500TL

4 kişilik yemek masası 5.500 TL

İletişim Numarası: 0545 620 4559

Adres: Süleyman Demirel Bulvarı yeni mahalle No:77 Atatürk ilkokulu yanı Burdur/Bucak

Esila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmaz

Esila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmazEsila Yatak Bucak'ta hizmetinizde! Açılışa özel muazzam fiyatlar kaçmaz

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  SEVDİM
 • 1
  BEĞENDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

"Emperyalizmin gücü yoksulları yok etmeye yetmeyecek"
Bölgesel

"Emperyalizmin gücü yoksulları yok etmeye yetmeyecek"

Kırım Tatar halkının Kırım’dan sürgün edilerek koparılmasının 80’inci yılında Odunpazarı Belediyesi tarafından Kırım Kültür Parkı ve Anıtı açıldı.

Anpa Gross'tan Gaziantep'te büyük açılış
Bölgesel

Anpa Gross'tan Gaziantep'te büyük açılış

ANPA GROSS Marketler Zinciri, yeni mağazasını ‘Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin sanayi şehri ve yıldızı olarak anılan Gaziantep'te ‘ANPA GROSS 27 AVM'de hizmete açtı.

Erzurum'da dünya markalarını sunan modern optik mağazası açıldı!
Yaşam

Erzurum'da dünya markalarını sunan modern optik mağazası açıldı!

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Güneş Optik Mağazası'nın açılışına katıldı.

Kütahya'da Annelere Sanat Terapisi ile Destek
Etkinlik

Kütahya'da Annelere Sanat Terapisi ile Destek

Kütahya il merkezinde bulunan özel eğitim okulu ve özel eğitim sınıflarında eğitim, öğretime devam eden öğrencilerin ailelerine yönelik olarak "Hayatımın Rengi Annem" başlıklı projenin sergi açılışı ve programı düzenlendi.

Şırnak'ta Cudi Dağı'ndaki Yol Trafiğe Açıldı
Bölgesel

Şırnak'ta Cudi Dağı'ndaki Yol Trafiğe Açıldı

Şırnak'ta Cudi Dağı'na açılan tünellerden geçen duble yol karayolları tarafından yapılan yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlanarak yeniden trafiğe açıldı.

Kokoş Baby Bucak'ta Açıldı! 7 Yıllık Tecrübe Mağazaya Taşındı!
Tanıtım

Kokoş Baby Bucak'ta Açıldı! 7 Yıllık Tecrübe Mağazaya Taşındı!

0-16 yaş arası çocuklar için geniş ürün yelpazesi, yeni doğan bölümü, organik ürünler, kaliteli ve güvenilir ürünler, uygun fiyatlar ve açılışa özel indirimlerle Kokoş Baby Bucak'ta sizleri bekliyor!