Osman Ayan'ın kızı Eczacı Seda Ayan tarafından ilçeye kazandırılan Eczane Ayan, Burdur'un Bucak İlçesi Alaattin Mahallesi Cumartesi Pazarı yakınında düzenlenen törenle açıldı.
Açılışa Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, AK Parti Bucak İlçe Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley, CHP Bucak ilçe teşkilatı, Burdur İl Genel Meclisi Üyesi Niyazi Bülbül, Bucak Belediye Meclis Üyesi Recep Mutlucan, mahalle muhtarları ve davetliler katıldı. Yapılan duanın ardından Eczacı Seda Ayan, açılış kurdelesini protokol üyeleri ile birlikte kesti.
Babası Osman Ayan'ın mesleğini devam ettirdiğini belirten Eczacı Seda Ayan, “ Alaattin Mahallesinde eczanemizi hizmete açtık. Buraya geçtiğimiz aylarda açılan sağlık ocağı nedeniyle ihtiyaç gördüğümüz eczane eksikliğini gidererek bu çevredeki vatandaşlara hizmet vereceğiz. Baba mesleğini devam ettireceğim.” ifadelerini kullandı.
ECZANE AYAN
TEL: 0 (248) 325 95 95
ADRES: Alaattin Mahallesi Topçular Caddesi Cumartesi Pazarı çaprazı Bucak / Burdur
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)