Burdur Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğrencileri tarafından “Göçmen Penguenler” adlı çocuk tiyatrosu sergilendi.
Çocuk Tiyatrosu 22-23 Şubat 2024 tarihleri arasında Bucak Kültür Merkezinde ilçemizdeki okul öncesi öğrencilerine ücretsiz olarak gösterime sunuldu.
"Göçmen Penguenler Çocuk Tiyatrosu" nun metni Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanı öğretmenleri Emine EROĞLU ve Zeynep Betül KOÇAK tarafından hazırlanmış ve gösterime sunulmuş özgün bir eserdir. Kostüm ve dekor yine alan öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanmıştır.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanı öğrencileri 2 gün toplamda 8 seans ilçemizde 1600 okul öncesi öğrencisi ile bir araya gelerek onlara eğlenceli anlar yaşatmışlardır. Etkinlik ile ilçemiz okullarında ki tüm okul öncesi kademesi öğrencilerinin sanatsal etkinliklere kolayca erişimini sağlamak ve çocuk gelişimi ve eğitimi alan öğrencilerinin sanatsal becerilerini geliştirerek, sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amaçlanmıştır.
Nazilli Belediyesi Çocuk Tiyatro topluluğu 23 Nisan Salı günü 'Haydi Çocuklar Bayram Bizim Bahçemizde' oyununu sahneleyecek.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Denizli Büyükşehir Belediyesi 18. Uluslararası Halk Dansları Festivali tüm hızıyla devam ederken, Adalet Parkı, Yenişehir, Esentepe ve TOKİ Babadağlılar Sitesi’nde düzenlenen gösteriler göz doldurdu.
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin, kentin yaşayan antik kenti Kaleiçi'nde bu yıl 9'uncusunu düzenleyeceği Kaleiçi Oldtown Festivali, 17-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
Denizli'nin Acıpayam ilçesinde bulunan Ucarı Göledinde gerçekleşen Garaibrahim sülalesi buluşması renkli ve neşeli anlara sahne oldu.
Antalya'da Manavgat Belediyesi tarafından 19-20-21 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Side Kültür Günleri başladı.
Yorumlar (0)