Burdur'un Gölhisar ilçesinde İyi Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Çağatay Tunç Atandı.
Burdur İyi Parti ilçelerde gençlik yapılandırmalarına devam ediyor. Son olarak Gölhisar ilçesinde gençlik kolları başkanlığına Çağatay Tunç atandı. İlçede sigorta şirketi bulunan 29 yaşındaki Tunç’un mazbatasını İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Demir verdi.
Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Demir ‘Öncelikle Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in liderliğinde ve İl Başkanı mız Faruk Erkan’ın sonsuz destekleriyle gençlerin gözdesi ve umudu haline gelen Partimize katılımlar son hızla devam etmektedir. Seçim sürecine hemen hemen başlamış bulunmaktayız. En büyük katılım ve destekleri de gençlikte göreceğiz. Teşkilatımızın bu kutlu görevleri layıkıyla yerine getireceğinden şüphemiz yoktur. Çağatay başkanıma başarılar dilerim. Allah utandırmasın” dedi.
Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı İl Kadın Girişimciler Kurulları ile İl Genç Girişimciler Kurulları, icra komitesini belirlemek amacıyla seçime gitti.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)