MAKÜ'nün Gölhisar ve çevresinde yer alan diğer birimleri, Gölhisar Meslek Yüksekokulu'nun yeni yonetimine hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdiler.
Ziyaretler kapsamında Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ersan OKATAN ve Yüksekokul Yönetimi, Gölhisar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet BİÇER ve Yüksekokul Yönetimi, Altınyayla Mehmet Tuğrul Güvenlik Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Haluk AKTAY ve Yüksekokul Yönetimi, yüksekokulumuz müdürlük görevine atanan Öğr. Gör. Murat ERTİLAV ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyaretlerde, kardeş kurumlar arasında gerçekleştirilebilecek ortak faaliyetler ve etkinlikler ile üniversitemiz kalite akreditasyon sürecinde bölgesel eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik projeler değerlendirildi.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Meslek Yüksekokulu’nda müdürlük devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Şehit Ast. Çvş. Uğur Dülger'in Mahmudiye Işıklar Mahallesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve Başsavcı Vekili İsa Tuncay, Eskişehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında yaralanan polis memuru Hasan Keskin'i tedavisinin devam ettiği Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Halk Eğitimi Merkezinin toplumun her kesimine hitap eden eğitim programları ile önemli bir hizmet sunduğunu ifade etti.
Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği (TYAB) Yönetim Kurulu Başkanı Miktat Olgun, Gaziantep'in Araban İlçesi Ziraat Odası Başkanı Hasan Altun'u ziyaret etti.
Yorumlar (0)