Burdur / Gölhisar

Gölhisar ve Altınyayla Süt Üreticileri Birliği yeni Başkanı Soner Özdemir

GÖLHİSAR VE ALTINYAYLA İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ 31 Ocak 2011 tarihinde kurulan Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği 2023 yılı olağan genel kurulu yapıldı.

Gölhisar ve Altınyayla Süt Üreticileri Birliği yeni Başkanı Soner Özdemir


31 Ocak 2011 tarihinde kurulan Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği 2023 yılı olağan genel kurulu yapıldı.
06 Mart 2023 Pazartesi günü Gölhisar ilçesi  Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda gerçekleştirilen Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği Genel kurulu tamamlandı.
Yapılan olağan genel kurulda ilk olarak birliğin faaliyet ve mali tabloları okunarak oylamaya sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen mali tablolar ve birlik faaliyetlerinin ardından seçimlere geçildi.
Yönetim Kuruluna Soner ÖZDEMİR, Oğuzhan ÖZACAR, Aşkın HASKILINÇ, Ayhan KARAKAYA ve Ali BOZKURT, Denetleme Kuruluna: İsa KAN, Selçuk KARA ve İbrahim AKSOY ve Merkez Birliği Ankara Temsilciliğine Kahraman ARLI seçildi.
Yönetim Kurulu Başkanı Soner ÖZDEMİR ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan ÖZACAR yapmış olduğu hizmetler anısına kurucu Başkan Kahraman ARLI’YA plaket taktim etti. Gölhisar’da uzun zamandır görülmeyen bu devir teslim salonda alkışlarla karşılandı.
Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği’nin Kurucu Başkanı Veteriner Hekim Kahraman Arlı kısa bir konuşma gerçekleştirdi.
Arlı konuşmasında özetle;
“Öncelikle genel kurulumuza katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğumuz bu mübarek günde tüm Türk-İslam aleminin Berat Kandili’ni tebrik ediyorum.
Birliğimizi bundan yaklaşık 12 yıl önce kurarken birbirinden hiçbir zaman ayırmadığımız iki güzel ilçemiz olan Altınyayla, Gölhisar ve çevreleriyle birlikte buradaki üreticilerimize hizmet etme düşüncesiyle yola çıktık. Geçen süre zarfında elimizden geldiği kadar iyi hizmet etmeye gayret gösterdik ve başarılı projelere imza attık. Aslında konuşulacak çok şey yok. Her zaman dediğimiz gibi az konuşup çok iş yaptık. Her kuruma misal olması düşüncesiyle de 3 dönemdir yürütmekte olduğum başkanlık görevini birliğimizi daha da ileriye götüreceğine inandığımız kişilere teslim etme vaktimizin geldiği kararına vardık.
Ben sizlerden helallik diliyorum. Bizden yana bir hak varsa helal olsun. Genel kurulumuz ve yeni seçilecek birlik yönetimimiz öncelikle üreticimize, birliğimize ve Altınyayla, Gölhisar ilçelerimize hayırlı olsun.” Dedi.
Programın devamında yeni seçilen Başkan Soner ÖZDEMİR; Yıllardır süt sektörünün içinde, sorunları ve çözüm yollarını bildiğimize inandığımız bu yolda yeni ekibimizle iki ilçemiz hayvancılığını daha ileriye taşıma hedefi ve gayreti içinde olacağız. Biz buraya başkan olma hevesi içinde değil hizmet etme aşkı içinde çıktık. Oğuzhan kardeşim başta olmak üzere yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile hedefimiz süt üretimini daha ileriye götürmek olacaktır. Dedi.
Haber: Gölhisar Gündem Gazetesi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da deprem şehitleri anısına hatıra ormanı
Bölgesel

Burdur'da deprem şehitleri anısına hatıra ormanı

Burdur'da 21 Mart Dünya Ormancılık Günü'nde, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşların anısına ağaç dikilerek hatıra ormanı oluşturuldu. İşte detaylar...

Bucak'ta ücretsiz fidan dağıtımını kaçırmayın
Bölgesel

Bucak'ta ücretsiz fidan dağıtımını kaçırmayın

Burdur'un Bucak ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü tarafından bugün fidan dağıtımı yapılacak. İşte detaylar...

Safa Sönmez Ankara'da, Aday Adaylığı müracaatını yaptı
Bölgesel

Safa Sönmez Ankara'da, Aday Adaylığı müracaatını yaptı

Burdur'da milletvekili aday adayı olması beklenen İYİ Parti Burdur Milletvekili Safa Sönmez, genel merkezde aday adaylığı müracaatını yaptı.

Burdur Bucak'ta 13 bin zeytin fidanı dağıtımı
Bölgesel

Burdur Bucak'ta 13 bin zeytin fidanı dağıtımı

Burdur'un Bucak ilçesinde İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından üreticiye verilen destekler aralıksız devam ediyor.

Özcan KADIOĞLU, Aday Adaylık müracaatını yaptı
Bölgesel

Özcan KADIOĞLU, Aday Adaylık müracaatını yaptı

Burdur Bucaklı Hemşerimiz İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkan Yardımcısı Özcan KADIOĞLU İYİ PARTİ Burdur Milletvekilliği Aday Adaylığı için müracaat etti.

Muhtar Mehmet Ergit, hayırseverlere çağrıda bulundu
Bölgesel

Muhtar Mehmet Ergit, hayırseverlere çağrıda bulundu

Burdur'un Bucak ilçesinde Karayvatlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Ergit, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen vatandaşlara seslendi.