Hatay’ın Dörtyol ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayının şüphelisi 2 şahıs polis ekipleri tarafından yakalanarak tutuklandı.
Geçtiğimiz günlerde Dörtyol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde meydana gelen iki Hırsızlık olayıyla ilgili polis ekiplerini yaptığı çalışmalar kapsamında; olayla ilgili 2 şahıs takibe alındı. Ekiplerin çalışması sonucu; iki hırsızlık olayının şüphelileri M.M.T. ve M.M.C. yakalandı. Şahısların yapılan üst aramasında; 2 adet muşta ve 45 adet kurusıkı tabanca fişeği ele geçirildi. Şüpheliler çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.
Afyonkarahisar ve Isparta'da evlerden hırsızlık yaptığı tespit edilen 4 şüpheli, Burdur'da yakalandı. Şüphelilerden biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol altında.
Bir kafenin tuvaletinde unuttuğu telefonunu iki kişiye çaldırdı. Olayla ilgili konuşan Nazlıcan Çakır "kendi emeğimle çalışıp aldım görüyorsan geri getir" dedi.
Minibüse binen bir kadın diğer yolcuya minibüs parasını uzattı. Daha sonra "paramı çaldınız" diyerek yolcu kadına suçlamalarda bulundu.
Burdur Karamanlı'da işyerinden dizüstü bilgisayar çalan şüpheli, polis ekipleri tarafından suç unsuru ile birlikte yakalandı ve tutuklandı. Detaylar için tıklayın!
Muğla'nın Menteşe ilçesinde bir evin bahçesinden motor çalan hırsızlar, motoru yaktıktan sonra başka bir mahallede bulunan gölete attılar.
Afyonkarahisar Dinar'da yaşanan bir ev hırsızlığının şüphelileri Burdur'da yakalandı. Yakalanan şüphelilerin hamile olduğu ve Isparta, Burdur, Eskişehir, Polatlı, Bursa, İstanbul gibi illerde çok sayıda hırsızlık olayından sabıkaları olduğu ortaya çıktı.
Yorumlar (0)